ŞİLE VE AĞVA’LI İSTANBUL KÜLTÜR KEYİF TURU

 

ULAŞIM + 1 GECE OTEL KONAKLAMASI + OTELDE ALINAN SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ + İLK GÜN SABAH KAHVALTISI + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ + SEYAHAT SİGORTASI DAHİL

1. Gün 
Akşam saat 22:00 Saporta Tour önü , 22:15 Kültür Müdürlüğü (Kütüphane) önü , 22:30 Otogar altı ( Üniversite Durakları) ‘ndan siz değerli konuklarımızı alarak yaklaşık 10 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon , Kütahya , Bozüyük , Adapazarı üzerinden Ağva’ya ulaşıyoruz.

2. Gün
Doğa Harikası Ağva’da, uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Bir yanında Yeşilçay, diğer yanında Göksu Deresi , Karadeniz’e bakan altın sarısı kumsallarıyla adeta bir yeryüzü cenneti olan Ağva’yı geziyoruz. Ekstra olarak Sazlıkların arasında yapacağımız Tekne Turu’nun ardından , Şile’ye hareket ediyoruz. Ünlü Şile Feneri ‘ni görerek , Şile bezi alışverişi yapıyoruz. Karadeniz’e karşı dinlenerek kahvelerimizi yudumladıktan sonra , Üsküdar ‘a doğru yol alıyoruz. Üsküdar’da bulunan , Mimar Sinan ‘ın Kanuni Sultan Süleyman ‘ın kızı Mihrimah Sultan adına boğazın kenarında yaptığı , Mihrimah Sultan Camii ve Kuş Konmaz Camii gezi güzergahımız da , seyir esnasında gözümüze çarpacak değerli yapılardan bazıları… Burada verilecek serbest zaman da öğle yemeğimizi alıyoruz ve isteyen misafirlerimiz eşsiz tarihi manzarası ile Salacak Sahili’nde yürüyüş yapabilirler. Arzu eden konuklarımız aynı zamanda , adeta İstanbul’un simgesi olan Kız Kulesi’ne , tekneyle geçerek , panoramik olarak İstanbul’un iki yakasını da ayrı ayrı fotoğraflayıp , keyifli dakikalar geçirebilirler. Bu güzel günümüzün sonunda Çengelköy , Vaniköy , Kandilli ve Anadolu Hisar’ını takiben , Kanlıca’ya geçiyoruz. Meşhur Kanlıca yoğurdundan tadarak , akşam kahvelerimizi boğaza karşı içiyoruz. Akşamüzeri otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
OTEL : Qua Hotel İstanbul 5 *****

3. Gün
Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Tarihi Yarım Ada turumuza başlıyoruz. Eyüp Sultan Camii ardından Topkapı Sarayı , Ayasofya , Sultan Ahmet Camii ,Dikili Taş , Yerebatan Sarnıcı ve Dolmabahçe Sarayı gezilerimizi tamamlayıp , Isparta’ya doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sabaha karşı Isparta’ya ulaşıyor ve bir başka Saporta Tour seyahatimiz de görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

blank

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz
– Lüx Araçlarla Ulaşım
– 5 ***** Otelde 1 Gece Otel Konaklaması
– Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
– İlk Gün Sabah Kahvaltısı
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti
– Seyehat Sigortası
– Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
– Kişisel Harcamalar
– Öğle ve 2. Gün Akşam Yemeği
– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretler

blank

    • saportatour diyor ki:

      Merhabalar; word veya bonus kartınız için vade farkı ile taksit yapabiliriz. Diğer kartlara tek çekim olarak yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir